Logo

PRODAVAM KONJOPOI BARSKI MASI

Број на оглас: 3457410 | Објавен на: 12.08.2020, 09:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.764.645 МКД

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Prodavam novi konjopoi070. 552 109

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 PARKING RAMPI NAJEFTINO

Потврден огласувач