1 / 8
DAF XF460
7.500 €
19.12.2019 11:08

Гази Баба / Скопје

Se prodava DAF XF460,2007g,komplet smeneta prednica,smeneti site sponi,ispeckarana i isfarbana sasija,novi predni gumi, podgotven za na pat.
Kontakt viber 078524150

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Angela
Потврден огласувач
38978524150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам