1 / 6
AUDI A4 2.0 170 KS 2008 S LINE
55 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.08.2020 23:46

Демир Хисар

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Vo odlicna sostojba servisirano komplet golem servis novi 4 zimski gumi smenet nov set lamela potisna zamaec .kolata e evro 4 mozi da se carini vo makedonija.tel za informacii 075 435 744 Toni

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

zan
Потврден огласувач
075431549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам