1 / 12
STROG CENTAR
30 €
13.08.2022 17:22

Охрид / Охрид

Stanot se izdava samo turisticki na pokratok period kapacitetot mu e za 4 lica cenata zavisi od periodot na iznajmuvanje .

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
078252707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам