1 / 4
Planinski MED
400 МКД
02.11.2020 16:16

Неготино / Неготино

Se prodava planinski med, od podracjeto na Kozuv planina. Ekoloski cisto i zdravo. Cenata na teglata e 350 den.(so prirodno sace 450 den). Dostavata e mozna po KARGO EKSPRES.
tel. za kontaku\t 076 408 619

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
076408619
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам