1 / 1
Krevetce za deca do 3 godini
190 €
18.06.2022 15:20

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Novo i nekoristeno krevetce so dusek, Tel. 070/943773, cena po dogovor

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Novko Jakimovski
Потврден огласувач
070943773
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам