Logo

MINI COOPER S 1.6 163ks NAJFULL KAKO NOV

Број на оглас: 3458179 | Објавен на: 17.01.2020, 09:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mini

Модел: Cooper S

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 1 €

3.799 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MINI COOPER 1.6 163Ks 2004 NAJFULL OPREMA GLANC NOVI ZIMSKI GUMI REGISTRIRANO CELA GOD
EXTRA CENA ZA KESH

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач