Se prodava kuka na ulica cvetan dimov
45.000 €
15.12.2020 09:33

Штип / Штип

Број на соби:

5

Квадратура:

172 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

273 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1963

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Cvetan dimov br:8

Se prodava kuka na ulica cvetan dimov br:8 Kontakt telefon 076/658-967 078/368-509

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vane
Потврден огласувач
+38978368509
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам