1 / 1
Kalnici za kamioni
1.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.03.2023 13:27

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam kalnici za kamioni

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
070390784
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам