1 / 3
ERICSSON TERMINAL ZA FIKSEN TELEFON
1.199 МКД
16.07.2021 07:36

Битола / Битола

Prodavam terminal za fiksen telefon vo ispravna sostojba komplet so polnac

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Останато

Се продава од:

OLI
Потврден огласувач
070395259
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам