1 / 2
Centrala Panassonic so 8 lokali
6.900 МКД
Цената не е фиксна
27.02.2022 12:34

Аеродром / Скопје

Model TEB308 Hibrid serija

so 3 vlezni linii i 8 Lokali
bez master telefon

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Останато

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070 227539
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам