1 / 4
Mercedes Benz Atego 818 Kiper
18.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.04.2022 03:03

Кичево

Kamionit e vo top sostojba.
Donesen od Germanija Orginal Kiper
Staveno platna od 1518 (pojacan)
Registriran i gumi novi
Orginal Miler kipper
Staklata na elektronika Sper full
Kamionot e bez mana moze da se vidi na lice mesto... poveke info 070 379 244
Cena po Dogovor!
Za seriozni ekstra cena!

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070379244
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам