1 / 6
Prodavam spalna soba krevet plakar natkasni ogledalo
250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.12.2022 14:42

Аеродром / Скопје

Prodavam kompletna spalna soba izrabotena od furnir.
Plakar
krevet 1800*200 so mesto za skladiranje
natkasni 2 kom so po dve fioki
toaletno masice so dve fioki i dve vrati

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

buseproekt
Потврден огласувач
077917140
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам