1 / 8
TWINS house-KUKA so dvor od 590m2 vo Tetovo
319.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.08.2022 14:31

Тетово / Тетово

Број на соби:

8

Квадратура:

280 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

287 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Vo blizina na TETOVCANKA((ZITO MARKET))

Se prodava Kuka so dvor od 590m2 vo blizina na Sportski centar.

Kukata e na tri sprata(prizemje + dva Sprata).

Sekoj e so po 93m2 stambena povrsina + 287m2 dvor + 124m2 zemjiste pod zgrada ili vkupno okolu 590m2.

Kukata e vo odlicna sostojba i e vednas vseliva.

>>>>>>>> Cist imoten list. <<<<<<<<<
----------------------------------------------------
Mozen e mal dogovor okolu cenata.
----------------------------------------------------
Za poveke informacii :

E-MAIL > twins.house.re@gmail.com
TEL : 070/240-559 ,078/240-558

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

TWINS house-Agencija za nedviznosti-TETOVO
Потврден огласувач
070/240-559
078/240-558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам