1 / 10
Delovi za Renault Clio Laguna Scenic Megane Twingo
1 €
04.01.2023 07:34

Битола / Битола

Polovni delovi za reno
Megane 1 i 2, Scenic 1 i 2, Grand Scenic i Laguna 1 i 2, Clio 2, Thalia,Twingo
Karoseriski delovi, motori menjaci
1.2 8v
1.4 8v
1.2 16v
1.4 16v
1.6 16v
1.8 16v
2.0 16v
1.5 dci
1.9 dci dti 80kw 88kw
2.0 dci 110kw

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075633208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам