1 / 2
Drveni polici za leb, pekara, market, dukjan - Дрвени полици
По Договор
15.07.2021 13:20

Куманово / Куманово

Se prodavaat drveni polici po mnogu povolna cena.

тел. 071 261 346 Марио
вибер 071 261 346

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Марио
Потврден огласувач
071261346
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам