Market kolonijal vo kisela voda bara prodavacki
По Договор
03.02.2022 22:47

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол :

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Добро

Market vo kisela voda-pintija ima potreba od prodavacki
Info na tel 070 375 227

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Korisnik
L
Потврден огласувач
070375227
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам