1 / 7
X5 VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE I ZAMENA ZA POMALO VOZILO
5.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.12.2019 14:34

Валандово

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

04.2020

Сила на моторот:

218 kw / 296 ks

Za podetalni informaci 072 305 300

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Gogi Tungelov
Ivo Lola Ribar
Потврден огласувач
072305300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам