Podazba na nivi
20.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.12.2019 17:10

Кичево

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodaavaat nivi vo atarot na seloto popvjani kaj rek oslomej Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Благоја
Потврден огласувач
077809041
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам