1 / 1
Се продава плац на ул. Питарница, Гостивар
1 €
03.12.2022 13:46

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

987 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац со 987м2. Локациски се наоѓа на улица Питарница (патот кон с.Чајле). Деталниот урбанистички план за оваа локација е пред усвојување и на оваа површина од 987м2 се предвидени 3 градежни парцели со 3 маркици за градба (П+2+ПК).

КОНТАКТ БРОЈ 071846767

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
071228779
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам