1 / 1
Фрижид
1.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.12.2019 22:53

Струмица / Струмица

Исправен фрижидер,дел за одржување 324 со замрзнувач 160,висина 190 ,ширина 70,енергетска класа А+

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Risto
Потврден огласувач
070606846
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам