1 / 12
Куќа во центар на градот со дворно место
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.06.2022 08:05

Кичево

Број на соби:

9

Квадратура:

873 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1944

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Marshal Tito 177

Се продаваат две куќи една до друга со дворни места на КПБР 3453/1, со површина од 511м квадратни и на КПБР 3453/2 МВ Град, со површина од 362м квадратни или двете парцели со вкупна површина од 873м квадратни. Цена по договор.Парцелите се наоѓаат вцентар наспроти црквата, поштата и Живко клучарот.
Dopolnitelen kontakt: kiril.angeleski1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
078430483
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам