1 / 1
SE PRODAVA PLAC VO BARDOVCI- 600 M2
60 €
Цената е фиксна
18.12.2019 11:00

Карпош / Скопје

Квадратура:

600 m²

Тип на земјиште:

Градежно

SE PRODAVA PLAC VO BARDOVCI 600 M2 IDEALEN ZA INDIVIDUALNA KUKA. CENA 60 EUR/m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

VIKTORI.NEDVIZNOSTI
bul,Jane Sandanski 88/3 -12
Потврден огласувач
078249783
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам