1 / 3
Се продава куќа и дворно место од 754 м2 во центар на Тетово
420.000 €
30.01.2020 15:11

Тетово / Тетово

Квадратура:

754 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава куќа и дворно место со вкупна површина од 754 м2 во близина на болницата во Тетово.

Цена 420000 евра.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Level One - Агенција за недвижности
Blagoja Toska 57, Tetovo 1200
Потврден огласувач
044-338-821 070206220 072241122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам