1 / 2
Плац во Бардовци
1 €
18.12.2019 15:26

Карпош / Скопје

Квадратура:

2200 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава плац во Бардовци, површина од 2200 м2 кој се наоѓа на 250 м одалеченост од Руската резиденција во општина Карпош околината на градот Скопје.
Од двете страни на плацот има пат, имено плацот се наоѓа на самиот пат.

До плацот веќе има донесено струја и вода.
Плацот се наоѓа на прекрасна локација и што е од големо значење има свеж и чист воздух.

За подетални информации јавете се на телефонскиот број 078/454-612 Виолета

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Violeta
Потврден огласувач
078454612
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам