1 / 9
Jakni Gledaj Biraj extra
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.06.2022 10:20

Бутел / Скопје

Тип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

<104

Боја:

Други

Se prodavaat 2 kozni jakni ...org koza 100%
1 Farmerska jakna so kombinacija Djemper
Eden extra jakna kaput H&M
1 KAPUT Gledaj sliki cena po dogovor site se Plateni mnogu skapo i se od stranstvo kupeni mnogu imam i nemi trebaat ponudete ceni


Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Се продава од:

Fsri
Потврден огласувач
076 995556 070 709035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам