1 / 6
СЕ ПРОДАВА КОМОДА
100 €
Цената не е фиксна
10.06.2022 22:38

Струга / Струга

Се продава сочувана комода, со димензии 150х80х50.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Slavco
Потврден огласувач
070261330
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам