1 / 3
Agregat za struja
400 €
06.10.2020 07:16

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi agregati od germansko poteklo so moknost od 8,5 kw , so benzinski cetvorotakten extra tivok motor.
Info na tel :
077 767 111
Na brojot podolu ne zovonete

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
077532526
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам