1 / 1
Motorka za prskanje na niva/lozje
1 €
21.12.2019 16:52

Кавадарци / Кавадарци

motorkata odi zaedno so 100m dolgo crevo.Vo ispravna sostojba od star kvalitet.

Категорија: Останато

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
077651292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам