1 / 1
SIMPO agolna garnitura odlicno zacuvana
160 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.12.2019 22:14

Гевгелија / Гевгелија

Се продава одлично зачувана аголна гарнитура на SIMPO

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

simpo
Потврден огласувач
070781991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам