1 / 4
Vino crno vranec 60 i vino belo smederevka 50 i rakija 120
50 МКД
09.08.2021 15:54

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Prodavam crno vino vranec cisto 100% prirodno od sopstveno lozje extra kvalitet cena 60 den moze i vo novo sise od 1L siseto se doplakja 10 den
Prodavam i belo vino smederevka 100% prirodno od sopstveno lozje extra kvalitet cena 50 den moze i vo novo sise od 1L siseto se doplakja 10 den
Prodavam i rakija domasna 100% prirodna od sopstveno lozje Extra kvalitet isto moze i vo novi sisinja os 1L so doplata od 10 den za sise

Категорија: Останато

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075268297
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам