1 / 2
Rakija domasna 100% prirodna Extra kvalitet 120 den
150 МКД
02.09.2021 13:03

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Prodavam rakija domasna proizvedena od sopstveno grozje vranec 100% prirodna Moze i vo sisinja od 1L so doplata za sise od 10den

Категорија: Останато

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075268297
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам