Плац + куќа во Црниче
1 €
Цената не е фиксна
08.11.2020 11:16

Карпош / Скопје

Квадратура:

1271 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац со куќа во населба Црниче, улица Рилски Конгрес, Скопје, поединечно или сите заедно.

Плац 1: висина 10.20 метри, катност п+2+пк, површина на градежна парцела 606м2, основа за градба 187м2, вкупна изградена површина 749м2.

Плац 2: висна 10.20 метри, катност п+2+пк, површина на градежна парцела 293м2, површина за градба 122м2, вкупма изградена површина 489м2.

Плац 3: висина 10.20 метри, катност п+2+пк, површина на градежна парцела 185м2, површина на градба 68м2, вкупна изградена површина 271м2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ѓорѓи
Потврден огласувач
070397624
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам