1 / 4
KEFIR Gaba
1 €
22.11.2020 17:55

Неготино / Неготино

Za vas , nudime za odgleduvanje vo domasni uslovi KEFIR Gaba. Pratkata mozeme da ja pustime po Kargo Ekspres. So Gabata dobivate i upatstvo za nejzino odgleduvanje.
Za podetalni informacii i poracka javete se na : 075 733 406 : 076 408 619 :

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
076408619
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам