1 / 4
Zenski cizmi
1.000 МКД
08.09.2021 18:16

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

38

Боја:

Кафена

Kozna zenska cizma. Prevrtena koza. Obleceni vo dva tri navrata. Bukvalno novi.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
075376590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам