Logo

Prikolica za Traktor

Број на оглас: 3466123 | Објавен на: 02.08.2020, 11:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.550 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Se prodava traktorska prikolica 4.5 Tona, Kiper na 3 strani, odlicni gumi.
Prikolicata e vo odlicna sostojba, garazirana 10 godini, mnogu malku rabotena.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 XxX

Потврден огласувач