1 / 2
Bojler 80 l.
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.12.2021 13:40

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Nov, neupotrebuvan.
JUS standard.
So nadvoreshna regulacija na temperaturata.
Kapilaren termostat .
Kapilarna termicka zastita.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Бојлери

Се продава од:

mile
Потврден огласувач
070320708
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам