1 / 1
Otkup na Apple Macbook pro macbook air ipad air
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.08.2021 09:17

Аеродром / Скопје

Otkupuvam ispravni neispravni,zakliceni .
Macbook pro
Macbook air
ipad pro
ipad air
Za sekoja ponuda pustete sliki na viber i cena!

Категорија: Компјутери / Останато

Се бара од:

buseproekt
Потврден огласувач
077917140
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам