1 / 3
Prodavam retro masa
1 €
03.03.2023 02:18

Охрид / Охрид

Prodavam retro masicka napravena od postolje na masina Singer a gore ima ubava mermerna ploca . visina 70 cm plocata oval 95x55 cm cena po dogovor
tel viber 078-998-235

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

ohrid
Потврден огласувач
1234567890
Испрати Е-маил до огласувачот

slika od Vangel VanSan

1 €

prodavam Blic

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам