1 / 4
Passat 1.9 TDI NA DELOVI
1 €
27.04.2023 13:18

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Delovi za passat 1.9 tdi 99god 110ks se sto vi treba.
Inf samo na ovaj broj:
072 256 510
072 256 510
072 256 510
072 256 510

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sasko
Потврден огласувач
072256510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам