1 / 11
Vw golf 3 GTI verzija 1.8 benzin/plin BG-tablici
600 €
Цената не е фиксна
11.04.2020 09:53

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1994

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2019

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

S e prodava golf 3 1.8benzin/plin so A-test. Kolata ima mnogu mala potroshuvacka mnogu e ekonomicen. Registriran na bg tablici.povekje informacii na tel:
☎️:070831947
☎️:070831947
☎️:070831947
......... PRODADEN.....

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

DELCEVO
Потврден огласувач
075404570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам