1 / 8
Se prodava sanduk za MAN TGL 8.180
1.000 €
24.12.2019 15:27

Струга / Струга

Sandukot e vo odlichna sostkjba.
Dimenzii:
- dolzina 6,2
- sirina 2,5
- visina 2,4

Broj za kontakt:
070 241 258

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
070241258
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам