1 / 1
ЛЕВЕЛ 7 - ПРОДАЖБА НА ПЛАЦ ВО БАРДОВЦИ - 960м²
По Договор
17.02.2020 16:19

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

960 m²

Тип на земјиште:

Градежно

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности ви нуди за продажба плац-градежно земјиште од 960м² на атрактивна локација во Бардовци во близина на училиштето .

🛣 - Плацот има пристап од асфалтирана улица (од две страни) и целосна инфраструктура - вода, струја и канализација.

Располага со чист имотен лист и со маркица со намена за домување.

💵 цена по договор 🤝

🕖 - Термин за посета и разгледување на плацот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7

Контакт инфо:
📲 071/ 30 42 42
📲 078/ 43 33 37
📧 info@level7.mk
🌐 www.level7.mk

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
ул.Петар Попарсов бр.40-1/10
Потврден огласувач
071304242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам