1 / 8
Плац од 2116м2 во Гевгелија
По Договор
24.12.2019 19:33

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2116 m²

Тип на земјиште:

Градежно

-Целто земјиште е 2116м2 со куќа/карабина од 113м2
-Урбанизирано земјиште
* ЦЕНА ПО ДОГОВОР *

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vesna Mindizova
Потврден огласувач
070797641
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам