1 / 3
Novo odelo za sunet ednas obleceno 1500den
989 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.06.2022 12:50

Ѓорче Петров / Скопје

Тип на облека:

Останато

Големина:

<104

Боја:

Бела

.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Се продава од:

Amir
Потврден огласувач
072 512 737
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам