1 / 1
Svinji od 150 do 180 kg. Tel.077963993
90 МКД
24.02.2020 08:44

Свети Николе / Свети Николе

Svinji mesari vrvrn kvalitet od 150 do 180 kg

Категорија: Останато

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078223902
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам