1 / 2
Чизми Jaxon
1.400 МКД
Цената е фиксна
14.02.2020 16:14

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Екстра лесни термо чизми Jaxon до -30 степени.
Полско производство.
Достапни големини 41,42,43,44,45 и 46.
Праќам по карго.

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Чевли

Се продава од:

Jaxson Sport
Потврден огласувач
078757705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам