1 / 10
Филиграми од срма
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.02.2020 14:55

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Џамија - 40x30 без рамка - 2000 ден.
Паун - 45x30 без рамка - 1500 ден.
Пеперутки - 40x30 без рамка - 3000 ден.
Икона Богородица - а4 формат без рамка - 2000 ден.
Паун - а4 формат без рамки - 1000 ден.
Пеперутки - а4 без рамка - 1000 ден.
Крст - а4 формат без рамка - 500 ден.

Повеќе информации на: 077 - 671 - 129

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Уметнини и ракотворби

Се продава од:

Трајче
Потврден огласувач
077671129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам