Logo

BMW 318I E90 UVOZ OD CH SWISS EDINSTVENA VO MK

Број на оглас: 3468803 | Објавен на: 16.01.2020, 12:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 6 €

6.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


UVOZ OD CH 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭
SERVISNA KNISKA
2 PARA BANDASI SO ZIMSKI I LETNI GUMI
KAKO NOVO
SO 170000KM
REG DO 11/2020 SO ZK
ZA VISTINSKI LJUBITELI NA BMW
071 740 008

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 XXXXXXX

Потврден огласувач