1 / 6
Se prodava razladna komora.
4.500 €
Цената не е фиксна
14.01.2020 09:44

Кисела Вода / Скопје

Се продава разладна комора.Монтажна.Функционална.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Здравко
Потврден огласувач
075420208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам